DCM-27W2P-K87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCM-27W2P-K87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT
Fitxak: DCM-27W2P-K87.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DCM-27W2P-K87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCM-27W2P-K87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 27POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5836 pcs Datuen fitxa DCM-27W2P-K87.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) - 27W2
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Beste izenak 053514-1776
DCM27W2PK87
IDCM27W2PK87
IDCM27W2PK87-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 27 (25 + 2 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Grounding Indents, Shielded
Deskribapen zehatza 27 (25 + 2 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako mota Signal and Coax or Power (Not Included) Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa - Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Konektorearen estiloa D-Sub, Combo Kolore Black
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DCM-25W3P-K127
DCM-25W3P-K127
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT