ISL22414WMU10Z
IntersilIntersil
Intersil
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ISL22414WMU10Z
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC DGTL POT 256POS 10K 10MSOP
Fitxak: ISL22414WMU10Z.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
ISL22414WMU10Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ISL22414WMU10Z fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC DGTL POT 256POS 10K 10MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11921 pcs Datuen fitxa ISL22414WMU10Z.pdf
Tentsioa - hornidura ±2.25 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 10-MSOP Series XDCP™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 70 Erresistentzia (Ohms) 10k
Packaging Tube Pakete / kasua 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Txorrotak kopurua 256
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface SPI Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface 10-MSOP konfigurazioa Potentiometer
Oinarriaren zati kopurua ISL22414
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ISL22416UFU10Z
ISL22416UFU10Z
fabrikatzaileak: Intersil
deskribapena: IC POT DGTL 128TP LN LP 10-MSOP
Stockean: 4317 pcs
Deskarga: ISL22416UFU10Z.pdf
RFQ
ISL22414WMU10Z-T7A
ISL22414WMU10Z-T7A
fabrikatzaileak: Intersil
deskribapena: IC DGTL POT 256POS 10K 10MSOP