ISL22414WFU10Z
IntersilIntersil
Intersil
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ISL22414WFU10Z
Fabrikatzaileak / Marka: Intersil
Produktuaren Deskribapena IC POT DGTL 256TP LN LP 10-MSOP
Fitxak: ISL22414WFU10Z.pdf
  • Mezua
ISL22414WFU10Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ISL22414WFU10Z fabrikatzailea Intersil
deskribapena IC POT DGTL 256TP LN LP 10-MSOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5839 pcs Datuen fitxa ISL22414WFU10Z.pdf
Tentsioa - hornidura ±2.25 V ~ 5.5 V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea (tipoa) 150 ppm/°C Taper Linear
Hornitzaileen gailuen paketea 10-MSOP Series XDCP™
Erresistentzia - Wiper (Ohms) (Tip) 70 Erresistentzia (Ohms) 10k
Packaging Tube Pakete / kasua 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Txorrotak kopurua 256
Zirkuitu kopurua 1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota Non-Volatile Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Interface SPI Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 256 Taps SPI Interface 10-MSOP konfigurazioa Potentiometer