TLE4274GSV33HTSA1
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TLE4274GSV33HTSA1
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 3.3V 400MA SOT223-4
Fitxak: TLE4274GSV33HTSA1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
TLE4274GSV33HTSA1ren zehaztapenak
deskribapena IC REG LIN 3.3V 400MA SOT223-4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129247 pcs Datuen fitxa TLE4274GSV33HTSA1.pdf
Tentsio askea (Max) 1.2V @ 300mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 40V