TLE4274GSV25HTSA2
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TLE4274GSV25HTSA2
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-4
Fitxak: TLE4274GSV25HTSA2.pdf
  • Mezua
TLE4274GSV25HTSA2ren zehaztapenak
deskribapena IC REG LIN 2.5V 400MA SOT223-4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4289 pcs Datuen fitxa TLE4274GSV25HTSA2.pdf
Series * Beste izenak SP001130106
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Output
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TLE4274GS V33 LG
TLE4274GS V33 LG
fabrikatzaileak: International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena: IC REG LIN 3.3V 400MA SOT223-4
Stockean: 6217 pcs
Deskarga: TLE4274GS V33 LG.pdf
RFQ
TLE4274GSV33NTSA1
TLE4274GSV33NTSA1
Stockean: 4206 pcs
Deskarga: TLE4274GSV33NTSA1.pdf
RFQ
TLE4274G V10
TLE4274G V10
deskribapena: IC REG LIN 10V 400MA TO263-3-1
Deskarga: TLE4274G V10.pdf
TLE4274GSV33HTSA1
TLE4274GSV33HTSA1
Deskarga: TLE4274GSV33HTSA1.pdf
TLE4274G V50
TLE4274G V50
deskribapena: IC REG LINEAR 5V 400MA TO263-3-1