PVR3301NPBF
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
PVR3301NPBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PVR3301NPBF
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY DPST-NO 165MA 0-300V
Fitxak: PVR3301NPBF.pdf
  • Mezua
PVR3301NPBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PVR3301NPBF fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena SSR RELAY DPST-NO 165MA 0-300V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5086 pcs Datuen fitxa PVR3301NPBF.pdf
Tentsioa - Karga 0V ~ 300V Tentsioa - Input 1.2VDC
Amaiera estiloa PC Pin Hornitzaileen gailuen paketea 16-DIP
Series PVR, HEXFET® Packaging Tube
Pakete / kasua 16-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads Irteerako mota AC, DC
Beste izenak SP001543676 Egoera erresistentzia (Max) 24 Ohms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko karga 165mA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Solid State Relay DPST-NO (2 From A) x 2 16-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads Zirkuitua DPST-NO (2 From A) x 2