PVR3300N
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
PVR3300N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PVR3300N
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena SSR RELAY DPST-NO 165MA 0-300V
Fitxak: PVR3300N.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
PVR3300Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PVR3300N fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena SSR RELAY DPST-NO 165MA 0-300V Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10477 pcs Datuen fitxa PVR3300N.pdf
Tentsioa - Karga 0V ~ 300V Tentsioa - Input 1.2VDC
Amaiera estiloa PC Pin Hornitzaileen gailuen paketea 16-DIP
Series PVR, HEXFET® Packaging Tube
Pakete / kasua 16-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads Irteerako mota AC, DC
Beste izenak *PVR3300N Egoera erresistentzia (Max) 24 Ohms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Uneko karga 165mA Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Deskribapen zehatza Solid State Relay DPST-NO (2 From A) x 2 16-DIP (0.300", 7.62mm), 10 Leads Zirkuitua DPST-NO (2 From A) x 2
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PVR3300NPBF
PVR3300NPBF
fabrikatzaileak: International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena: SSR RELAY DPST-NO 165MA 0-300V