FS100R17PE4BOSA1
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FS100R17PE4BOSA1
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena IGBT MODULE VCES 600V 100A
Fitxak: FS100R17PE4BOSA1.pdf
Stock egoera 545 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 545 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6 pcs
  • Mezua
FS100R17PE4BOSA1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FS100R17PE4BOSA1 fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena IGBT MODULE VCES 600V 100A Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 545 pcs Datuen fitxa FS100R17PE4BOSA1.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1700V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 100A
Hornitzaileen gailuen paketea Module Series -
Energia - Max 600W Pakete / kasua Module
Beste izenak FS100R17PE4
FS100R17PE4-ND
SP000631450
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C
NTC termistororea Yes Muntaketa mota Chassis Mount
Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 9nF @ 25V Sarrerako Standard
IGBT motakoa Trench Field Stop Deskribapen zehatza IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter 1700V 100A 600W Chassis Mount Module
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 1mA Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 100A
konfigurazioa Three Phase Inverter
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FS1012-1100-NG
FS1012-1100-NG
fabrikatzaileak: IDT (Integrated Device Technology)
deskribapena: THERMAL MASS FLOW SENSOR
Stockean: 2488 pcs
Deskarga: FS1012-1100-NG.pdf
RFQ
FS100R17KE3BOSA1
FS100R17KE3BOSA1
fabrikatzaileak: International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena: IGBT MODULE VCES 600V 100A
Stockean: 619 pcs
Deskarga: FS100R17KE3BOSA1.pdf
RFQ
FS1025
FS1025
deskribapena: LIQUID FLOW SENSOR MODULE, AMPLI
Stockean: 1932 pcs
Deskarga: FS1025.pdf
FS100R12PT4BOSA1
FS100R12PT4BOSA1