FS100R17KS4F
International Rectifier (Infineon Technologies)International Rectifier (Infineon Technologies)
International Rectifier (Infineon Technologies)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FS100R17KS4F
Fabrikatzaileak / Marka: International Rectifier (Infineon Technologies)
Produktuaren Deskribapena IGBT MODULE VCES 600V 100A
Fitxak:
Stock egoera 72 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 72 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
FS100R17KS4Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FS100R17KS4F fabrikatzailea International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena IGBT MODULE VCES 600V 100A Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 72 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1700V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 4.7V @ 15V, 100A
Hornitzaileen gailuen paketea Module Series -
Energia - Max 960W Pakete / kasua Module
Beste izenak SP000900382 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
NTC termistororea Yes Muntaketa mota Chassis Mount
Sarrera edukiera (Cies) @ Vce 7nF @ 25V Sarrerako Standard
IGBT motakoa - Deskribapen zehatza IGBT Module Three Phase Inverter 1700V 100A 960W Chassis Mount Module
Uneko - Bildumaren ebaketa (gehienez) 1mA Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 100A