ATB337M6R3
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB337M6R3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATB337M6R3
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Fitxak: ATB337M6R3.pdf
  • Mezua
ATB337M6R3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATB337M6R3 fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4222 pcs Datuen fitxa ATB337M6R3.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.339" W (8.30mm x 8.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series ATB Ripple Current @ maiztasuna baxua 420mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 600mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 120 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 480 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 480 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF