ATB335M050
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
ATB335M050 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ATB335M050
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD
Fitxak: ATB335M050.pdf
  • Mezua
ATB335M050ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ATB335M050 fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3490 pcs Datuen fitxa ATB335M050.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.189" W (4.30mm x 4.80mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series ATB Ripple Current @ maiztasuna baxua 42mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 60mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 5 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 0.224" (5.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 48.23 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 48.23 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 3.3µF