337SAK010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337SAK010M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 337SAK010M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 10V THRU HOLE
Fitxak: 337SAK010M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40000 pcs
  • Mezua
337SAK010Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 337SAK010M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 10V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 517758 pcs Datuen fitxa 337SAK010M.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series SAK Ripple Current @ maiztasuna baxua 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 450mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.206 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.206 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose