337RZM035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
337RZM035M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 337RZM035M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 35V THRU HOLE
Fitxak: 337RZM035M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16000 pcs
  • Mezua
337RZM035Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 337RZM035M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 35V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 922978 pcs Datuen fitxa 337RZM035M.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series RZM balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 276 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 703 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 703 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF