336BPS100M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336BPS100M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 336BPS100M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 336BPS100M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
14400 pcs
  • Mezua
336BPS100Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 336BPS100M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 291741 pcs Datuen fitxa 336BPS100M.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series BPS Ripple Current @ maiztasuna baxua 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 345.4mA @ 50kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5.024 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5.024 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 33µF eskaerak Audio
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
336CKE200MLU
336CKE200MLU
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL