336BPS025M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
336BPS025M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 336BPS025M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 336BPS025M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
56000 pcs
  • Mezua
336BPS025Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 336BPS025M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1749833 pcs Datuen fitxa 336BPS025M.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series BPS Ripple Current @ maiztasuna baxua 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 125.6mA @ 50kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 10.048 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10.048 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 33µF eskaerak Audio