228LBB080M2CD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228LBB080M2CD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 228LBB080M2CD
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Fitxak: 228LBB080M2CD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2800 pcs
  • Mezua
228LBB080M2CDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 228LBB080M2CD fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49873 pcs Datuen fitxa 228LBB080M2CD.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LBB Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.46A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.075A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 113.04 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 2200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 113.04 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 2200µF eskaerak General Purpose