228LBB080M2BF
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
228LBB080M2BF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 228LBB080M2BF
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Fitxak: 228LBB080M2BF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
228LBB080M2BFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 228LBB080M2BF fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49896 pcs Datuen fitxa 228LBB080M2BF.pdf
Tentsioaren balioa 80V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LBB Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.44A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.05A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 113.04 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 2200µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 113.04 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 2200µF eskaerak General Purpose