227BPS063M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227BPS063M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 227BPS063M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 227BPS063M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
227BPS063Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 227BPS063M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 143181 pcs Datuen fitxa 227BPS063M.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series BPS Ripple Current @ maiztasuna baxua 575mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 856.75mA @ 50kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 904 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 904 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 220µF eskaerak Audio