227BPS016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
227BPS016M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 227BPS016M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 227BPS016M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
28800 pcs
  • Mezua
227BPS016Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 227BPS016M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 905955 pcs Datuen fitxa 227BPS016M.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series BPS Ripple Current @ maiztasuna baxua 275mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 409.75mA @ 50kHz balorazio -
polarizazio Bi-Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.571" (14.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.658 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.658 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 220µF eskaerak Audio