226RSS016M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
226RSS016M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 226RSS016M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 16V THRU HOLE
Fitxak: 226RSS016M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3500 pcs
  • Mezua
226RSS016Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 226RSS016M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 16V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1432923 pcs Datuen fitxa 226RSS016M.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series RSS Ripple Current @ maiztasuna baxua 45mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 12.811 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12.811 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 22µF