226PUM010MCS
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
Illinois Capacitor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 226PUM010MCS
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena ELECTROLYTIC
Fitxak: 226PUM010MCS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
16000 pcs
  • Mezua
226PUM010MCSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 226PUM010MCS fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena ELECTROLYTIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4104282 pcs Datuen fitxa 226PUM010MCS.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa -
Series PUM balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 22µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
226PHC250KN
226PHC250KN
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP FILM 22UF 10% 250VDC AXIAL