225MSR100K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
225MSR100K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 225MSR100K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL
Fitxak: 225MSR100K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4800 pcs
  • Mezua
225MSR100Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 225MSR100K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 2.2UF 10% 100VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 202333 pcs Datuen fitxa 225MSR100K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.886" L x 0.394" W (22.50mm x 10.00mm) Series MSR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 0.787" (20.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyester, Metallized Deskribapen zehatza 2.2µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
kapazitantzia 2.2µF eskaerak General Purpose