225MPR250K
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
225MPR250K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 225MPR250K
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL
Fitxak: 225MPR250K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
225MPR250Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 225MPR250K fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 83795 pcs Datuen fitxa 225MPR250K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 250V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.220" L x 0.591" W (31.00mm x 15.00mm) Series MPR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea 1.083" (27.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.827" (21.00mm) Ezaugarriak Low ESR
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 2.2µF Film Capacitor 200V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 2.2µF eskaerak DC Link, DC Filtering