205DER2R5SFQ
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
205DER2R5SFQ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 205DER2R5SFQ
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP 2F -20%, +50% 2.5V T/H
Fitxak: 205DER2R5SFQ.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
205DER2R5SFQren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 205DER2R5SFQ fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP 2F -20%, +50% 2.5V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 169691 pcs Datuen fitxa 205DER2R5SFQ.pdf
Tentsioaren balioa 2.5V tolerantzia -20%, +50%
Bukaera PC Pins Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series DER Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 70°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 350 mOhm Deskribapen zehatza 2F (EDLC) Supercapacitor 2.5V Radial, Can 350 mOhm 1000 Hrs @ 70°C
kapazitantzia 2F
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
205D
205D
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: CARRY STRAP BTRY
Stockean: 11723 pcs
Deskarga:
RFQ
205AW7 NC081
205AW7 NC081
fabrikatzaileak: Alpha Wire
deskribapena: CONN PLUG FMALE 5POS GOLD SCREW