205DCN2R7S
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
205DCN2R7S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 205DCN2R7S
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAPACITOR 2F -20% +50% 2.7V T/H
Fitxak: 205DCN2R7S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
205DCN2R7Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 205DCN2R7S fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAPACITOR 2F -20% +50% 2.7V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 159315 pcs Datuen fitxa 205DCN2R7S.pdf
Tentsioaren balioa 2.7V tolerantzia -20%, +50%
Bukaera PC Pins Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series DCN Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 60°C Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 280 mOhm @ 1kHz Deskribapen zehatza 2F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can 280 mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 60°C
kapazitantzia 2F