157SML010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
157SML010M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 157SML010M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD
Fitxak: 157SML010M.pdf
  • Mezua
157SML010Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 157SML010M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1528813 pcs Datuen fitxa 157SML010M.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series SML Ripple Current @ maiztasuna baxua 88mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 132mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.653 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 150µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2.653 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose