157SML004M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
157SML004M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 157SML004M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 4V SMD
Fitxak: 157SML004M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
157SML004Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 157SML004M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 4V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1217738 pcs Datuen fitxa 157SML004M.pdf
Tentsioaren balioa 4V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series SML Ripple Current @ maiztasuna baxua 84mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 126mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 3.868 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 150µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3.868 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose