157LBA400M2CD
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
157LBA400M2CD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 157LBA400M2CD
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Fitxak: 157LBA400M2CD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
157LBA400M2CDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 157LBA400M2CD fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40125 pcs Datuen fitxa 157LBA400M2CD.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series LBA Ripple Current @ maiztasuna baxua 890mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.3083A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.65786 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.65786 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose