157KXM050M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
157KXM050M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 157KXM050M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 50V THRU HOLE
Fitxak: 157KXM050M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
157KXM050Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 157KXM050M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 50V THRU HOLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 146918 pcs Datuen fitxa 157KXM050M.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series KXM Ripple Current @ maiztasuna baxua 391.6mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 979mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 1572-1343
157KXM050M-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 4000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 180 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.1052 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 150µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.1052 Ohm @ 120Hz 4000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
157L
157L
fabrikatzaileak: Hammond Manufacturing
deskribapena: FIXED IND 14H 75MA 429 OHM CHASS
Stockean: 4143 pcs
Deskarga: 157L.pdf
RFQ
157KBM035M
157KBM035M
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP ALUM 150UF 20% 35V THRU HOLE
Stockean: 1133435 pcs
Deskarga: 157KBM035M.pdf
RFQ
157KXM035M
157KXM035M
Deskarga: 157KXM035M.pdf
157H
157H
deskribapena: FIXED IND 10H 50MA 408 OHM CHASS
Deskarga: 157H.pdf
157G
157G
deskribapena: FIXED IND 30H 40MA 595 OHM CHASS
Deskarga: 157G.pdf
157LBB350M2CC
157LBB350M2CC
deskribapena: CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP
Deskarga: 157LBB350M2CC.pdf
157J
157J
deskribapena: FIXED IND 10H 65MA 205 OHM CHASS