108SML010M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108SML010M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 108SML010M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
Fitxak: 108SML010M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
108SML010Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 108SML010M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 472957 pcs Datuen fitxa 108SML010M.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series SML Ripple Current @ maiztasuna baxua 580mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 870mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.417" (10.60mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 398 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 398 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
108SVL6R3MGW
108SVL6R3MGW
fabrikatzaileak: Illinois Capacitor
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V SMD