108SAK035M
Illinois CapacitorIllinois Capacitor
108SAK035M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 108SAK035M
Fabrikatzaileak / Marka: Illinois Capacitor
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 35V T/H
Fitxak: 108SAK035M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
108SAK035Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 108SAK035M fabrikatzailea Illinois Capacitor
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 35V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 240697 pcs Datuen fitxa 108SAK035M.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series SAK Ripple Current @ maiztasuna baxua 990mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.1385A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 232 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 232 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 1000µF eskaerak General Purpose