IXTH270N04T4
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH270N04T4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTH270N04T4
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 40V 270A
Fitxak: IXTH270N04T4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
IXTH270N04T4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTH270N04T4 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 40V 270A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24877 pcs Datuen fitxa IXTH270N04T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247
Series TrenchT4™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 2.4 mOhm @ 50A, 10V
Power Dissipation (Max) 375W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 9140pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 182nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 40V Deskribapen zehatza N-Channel 40V 270A (Tc) 375W (Tc) Through Hole TO-247
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 270A (Tc)