IXTH250N075T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTH250N075T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTH250N075T
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 75V 250A TO-247
Fitxak: IXTH250N075T.pdf
  • Mezua
IXTH250N075Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTH250N075T fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 75V 250A TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4041 pcs Datuen fitxa IXTH250N075T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247 (IXTH)
Series TrenchMV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 4 mOhm @ 50A, 10V
Power Dissipation (Max) 550W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 9900pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 200nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 75V Deskribapen zehatza N-Channel 75V 250A (Tc) 550W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 250A (Tc)