IXTA32P20T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA32P20T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTA32P20T
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 200V 32A TO-263
Fitxak: IXTA32P20T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
IXTA32P20Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTA32P20T fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET P-CH 200V 32A TO-263 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16221 pcs Datuen fitxa IXTA32P20T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (IXTA)
Series TrenchP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 130 mOhm @ 16A, 10V
Power Dissipation (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 14500pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 185nC @ 10V FET mota P-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 200V Deskribapen zehatza P-Channel 200V 32A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 32A (Tc)