IXTA32P05T
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXTA32P05T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXTA32P05T
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 50V 32A TO-263
Fitxak: IXTA32P05T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
IXTA32P05Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXTA32P05T fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET P-CH 50V 32A TO-263 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 46125 pcs Datuen fitxa IXTA32P05T.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±15V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (IXTA)
Series TrenchP™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 39 mOhm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 83W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1975pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 46nC @ 10V FET mota P-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 50V Deskribapen zehatza P-Channel 50V 32A (Tc) 83W (Tc) Surface Mount TO-263 (IXTA)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 32A (Tc)