IXSH30N60CD1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXSH30N60CD1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXSH30N60CD1
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 55A 200W TO247AD
Fitxak: IXSH30N60CD1.pdf
  • Mezua
IXSH30N60CD1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXSH30N60CD1 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena IGBT 600V 55A 200W TO247AD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4197 pcs Datuen fitxa IXSH30N60CD1.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.5V @ 15V, 30A
Probako egoera 480V, 30A, 4.7 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 30ns/90ns
Energia aldatzea 700µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AD (IXSH)
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 50ns
Energia - Max 200W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrera mota Standard IGBT motakoa -
Gate Charge 100nC Deskribapen zehatza IGBT 600V 55A 200W Through Hole TO-247AD (IXSH)
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 110A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 55A