IXSH30N60B
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXSH30N60B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXSH30N60B
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 55A 200W TO247AD
Fitxak: IXSH30N60B.pdf
  • Mezua
IXSH30N60Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXSH30N60B fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena IGBT 600V 55A 200W TO247AD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3562 pcs Datuen fitxa IXSH30N60B.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A
Probako egoera 480V, 30A, 4.7 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 30ns/150ns
Energia aldatzea 1.5mJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247AD (IXSH)
Series - Energia - Max 200W
Packaging Tube Pakete / kasua TO-247-3
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa PT
Gate Charge 100nC Deskribapen zehatza IGBT PT 600V 55A 200W Through Hole TO-247AD (IXSH)
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 110A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 55A
Oinarriaren zati kopurua IXS*30N60
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IXSH30N60BD1
IXSH30N60BD1
fabrikatzaileak: IXYS Corporation
deskribapena: IGBT 600V 55A 200W TO247