IXGA12N60CD1
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGA12N60CD1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXGA12N60CD1
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 24A 100W TO263AA
Fitxak: IXGA12N60CD1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
IXGA12N60CD1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXGA12N60CD1 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena IGBT 600V 24A 100W TO263AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23537 pcs Datuen fitxa IXGA12N60CD1.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 12A
Probako egoera 480V, 12A, 18 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 20ns/60ns
Energia aldatzea 90µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (IXGA)
Series HiPerFAST™, Lightspeed™ Alderantzizko berreskuratzea (trr) 35ns
Energia - Max 100W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Standard
IGBT motakoa - Gate Charge 32nC
Deskribapen zehatza IGBT 600V 24A 100W Surface Mount TO-263 (IXGA) Oraina - Pulsed Collector (Icm) 48A
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 24A Oinarriaren zati kopurua IXG*12N60
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
IXGA15N100C
IXGA15N100C
fabrikatzaileak: IXYS Corporation
deskribapena: IGBT 1000V 30A 150W TO263AA
Stockean: 14927 pcs
Deskarga: IXGA15N100C.pdf
RFQ
IXGA16N60B2D1
IXGA16N60B2D1
deskribapena: IGBT 600V 40A 150W TO263
Stockean: 3354 pcs
Deskarga: IXGA16N60B2D1.pdf
RFQ
IXGA12N60C
IXGA12N60C
deskribapena: IGBT 600V 24A 100W TO263AA