IXGA12N100
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXGA12N100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXGA12N100
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena IGBT 1000V 24A 100W TO263AA
Fitxak: IXGA12N100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
IXGA12N100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXGA12N100 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena IGBT 1000V 24A 100W TO263AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31308 pcs Datuen fitxa IXGA12N100.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1000V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 3.5V @ 15V, 12A
Probako egoera 800V, 12A, 120 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 100ns/850ns
Energia aldatzea 2.5mJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-263 (IXGA)
Series - Energia - Max 100W
Packaging Tube Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera mota Standard IGBT motakoa -
Gate Charge 65nC Deskribapen zehatza IGBT 1000V 24A 100W Surface Mount TO-263 (IXGA)
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 48A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 24A