IXFX150N15
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFX150N15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFX150N15
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 150V 150A PLUS247
Fitxak: IXFX150N15.pdf
  • Mezua
IXFX150N15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFX150N15 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 150V 150A PLUS247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5850 pcs Datuen fitxa IXFX150N15.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PLUS247™-3
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 12.5 mOhm @ 75A, 10V
Power Dissipation (Max) 560W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 9100pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 360nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 150V Deskribapen zehatza N-Channel 150V 150A (Tc) 560W (Tc) Through Hole PLUS247™-3
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 150A (Tc)