IXFX140N30P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFX140N30P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFX140N30P
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 300V 140A PLUS 247
Fitxak: IXFX140N30P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Mezua
IXFX140N30Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFX140N30P fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 300V 140A PLUS 247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5032 pcs Datuen fitxa IXFX140N30P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PLUS247™-3
Series HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 70A, 10V
Power Dissipation (Max) 1040W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 14800pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 185nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 300V Deskribapen zehatza N-Channel 300V 140A (Tc) 1040W (Tc) Through Hole PLUS247™-3
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 140A (Tc)