IXFV26N60PS
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFV26N60PS
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 600V 26A PLUS220-SMD
Fitxak: IXFV26N60PS.pdf
  • Mezua
IXFV26N60PSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFV26N60PS fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 600V 26A PLUS220-SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4613 pcs Datuen fitxa IXFV26N60PS.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PLUS-220SMD
Series PolarHV™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 270 mOhm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 460W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua PLUS-220SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4150pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 72nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V Deskribapen zehatza N-Channel 600V 26A (Tc) 460W (Tc) Surface Mount PLUS-220SMD
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 26A (Tc)