IXFV26N50P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFV26N50P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFV26N50P
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 500V 26A PLUS220
Fitxak: IXFV26N50P.pdf
  • Mezua
IXFV26N50Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFV26N50P fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 500V 26A PLUS220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5604 pcs Datuen fitxa IXFV26N50P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PLUS220
Series HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 230 mOhm @ 13A, 10V
Power Dissipation (Max) 400W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3, Short Tab Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3600pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 60nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V Deskribapen zehatza N-Channel 500V 26A (Tc) 400W (Tc) Through Hole PLUS220
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 26A (Tc)