IXFV15N100PS
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFV15N100PS
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 1000V 15A PLUS220SMD
Fitxak: IXFV15N100PS.pdf
  • Mezua
IXFV15N100PSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFV15N100PS fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 1000V 15A PLUS220SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5968 pcs Datuen fitxa IXFV15N100PS.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PLUS-220SMD
Series HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 760 mOhm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 543W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua PLUS-220SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5140pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 97nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 1000V Deskribapen zehatza N-Channel 1000V 15A (Tc) 543W (Tc) Surface Mount PLUS-220SMD
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)