IXFV14N80PS
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFV14N80PS
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 800V 14A PLUS220-S
Fitxak: IXFV14N80PS.pdf
  • Mezua
IXFV14N80PSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFV14N80PS fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 800V 14A PLUS220-S Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3066 pcs Datuen fitxa IXFV14N80PS.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 4mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea PLUS-220SMD
Series HiPerFET™, PolarHT™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 720 mOhm @ 500mA, 10V
Power Dissipation (Max) 400W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua PLUS-220SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3900pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 61nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 800V Deskribapen zehatza N-Channel 800V 14A (Tc) 400W (Tc) Surface Mount PLUS-220SMD
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)