IXFT26N50
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT26N50 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFT26N50
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 500V 26A TO-268
Fitxak: IXFT26N50.pdf
  • Mezua
IXFT26N50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFT26N50 fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 500V 26A TO-268 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8340 pcs Datuen fitxa IXFT26N50.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-268
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 200 mOhm @ 13A, 10V
Power Dissipation (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 4200pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 160nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V Deskribapen zehatza N-Channel 500V 26A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount TO-268
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 26A (Tc)