IXFT24N50Q
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFT24N50Q Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFT24N50Q
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 500V 24A TO-268
Fitxak: IXFT24N50Q.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
IXFT24N50Qren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFT24N50Q fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 500V 24A TO-268 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8417 pcs Datuen fitxa IXFT24N50Q.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 4mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-268
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 230 mOhm @ 12A, 10V
Power Dissipation (Max) 300W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-268-3, D³Pak (2 Leads + Tab), TO-268AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3900pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 95nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V Deskribapen zehatza N-Channel 500V 24A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount TO-268
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 24A (Tc)