IXFP72N30X3M
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP72N30X3M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFP72N30X3M
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena 300V/72A ULTRA JUNCTION X3-CLASS
Fitxak: IXFP72N30X3M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
IXFP72N30X3Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFP72N30X3M fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena 300V/72A ULTRA JUNCTION X3-CLASS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10892 pcs Datuen fitxa IXFP72N30X3M.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.5mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Isolated Tab
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 19 mOhm @ 36A, 10V
Power Dissipation (Max) 36W (Tc) Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5.4nF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 82nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 300V
Deskribapen zehatza N-Channel 300V 72A (Tc) 36W (Tc) Through Hole TO-220 Isolated Tab Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 72A (Tc)