IXFP60N25X3M
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFP60N25X3M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFP60N25X3M
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 250V 60A TO220AB
Fitxak: IXFP60N25X3M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
IXFP60N25X3Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFP60N25X3M fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 250V 60A TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12919 pcs Datuen fitxa IXFP60N25X3M.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.5mA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB (IXFP)
Series HiPerFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 30A, 10V
Power Dissipation (Max) 36W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3610pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 50nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 250V Deskribapen zehatza N-Channel 250V 60A (Tc) 36W (Tc) Through Hole TO-220AB (IXFP)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)