IXFK40N90P
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXFK40N90P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IXFK40N90P
Fabrikatzaileak / Marka: IXYS Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH TO-264
Fitxak: IXFK40N90P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
IXFK40N90Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IXFK40N90P fabrikatzailea IXYS Corporation
deskribapena MOSFET N-CH TO-264 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4750 pcs Datuen fitxa IXFK40N90P.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 6.5V @ 1mA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-264AA (IXFK)
Series HiPerFET™, PolarP2™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 230 mOhm @ 20A, 10V
Power Dissipation (Max) 960W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-264-3, TO-264AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 14000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 230nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 900V Deskribapen zehatza N-Channel 900V 40A (Tc) 960W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK)
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)